Skip to content

Pre mladých

Točíme videá
o zručnostiach 21. storočia

Pravidelne pripravujeme krátke edukačné videá na rôzne témy, ktoré majú jednoducho a zaujímavo priblížiť užitočné vedomosti a poznatky pre každodenný život.

Spoločenská hra,
ktorá učí komunikovať

Horúce kreslo otestuje vašu schopnosť komunikácie a improvizácie a zároveň vytvorí hlbšie vzťahy v tíme, triede, rodine či komunite. Počas 60 minút sa tak okrem netradičných tém dostanete aj k zábavným úlohám a rôznym vtipným momentom.

Dobrovoľníctvo

Ak premýšľaš, ako efektívne využiť svoj voľný čas a zároveň ako rozvinúť svoj potenciál, je tu príležitosť stať sa našim dobrovoľníkom. Vyskúšaš si organizovanie eventov, pomôžeš nám s tvorbou obsahu na sociálne siete,  spoznáš nových ľudí a získaš skúsenosti, ktoré ti škola nedá.

Vytvárame učiace sa mesto

V roku 2022 sa Trnava stala prvým slovenským mestom, ktoré je členom Globálnej siete učiacich sa miest UNESCO. V rámci tohto projektu organizujeme festival učenia, pracujeme s učiteľmi z regiónu, podporujeme vzdelávanie vo firmách a tiež vytvárame učiace sa komunity matiek na materskej dovolenke alebo mladých.

Povedz

Každý z nás pozná nejakého učiteľa, podnikateľa či študenta. Jednoducho mu o nás povedz, prípadne mu pošli link našu stránku alebo sociálne siete. 

Podpor

Tvoj finančný príspevok nám pomôže pokryť náklady na náš tím, podujatia či vzdelávacie centrum. Ráta sa aj každá malá suma. 

Pridaj sa

Staň sa naším dobrovoľníkom, pomôž nám s organizáciou eventov a zaži, aké je to byť súčasťou Lifestarter rodiny.