Skip to content

Pre firmy

Rozvojová platforma pre firmy

V rámci Učiacej sa Trnavy sme založili platformu pre manažérov, personalistov či ľudí z HR oddelení, ktorej cieľom je vytvárať priestor pre spoločný rast, zdieľanie skúseností a prenášanie inovácií a nových trendov do oblasti firemného vzdelávania.

Vzdelávanie o age
managemente pre firmy

Práca so zamestnancami s ohľadom na ich vek si vyžaduje špcifický prístup ku každej vekovej skupine v rámci firmy. Manažérov a personalistov učíme, ako pristupovať k mladým, k zamestnancom – rodičom či starším, zamestnancom zas ukazujeme možnosti, ako si s kolegami porozumieť a vzájomne sa rešpektovať.

Vytvárame učiace sa mesto

V roku 2022 sa Trnava stala prvým slovenským mestom, ktoré je členom Globálnej siete učiacich sa miest UNESCO. V rámci tohto projektu organizujeme festival učenia, pracujeme s učiteľmi z regiónu, podporujeme vzdelávanie vo firmách a tiež vytvárame učiace sa komunity matiek na materskej dovolenke alebo mladých.

Podcast o celoživotnom učení (sa)

Dôkazom, že učeniu niet konca je aj náš podcast, v ktorom otvárame témy zo školy, z oblasti vzdelávania dospelých a kultúry. Spolu s inšpiratívnymi hosťami tak odkrývame rôzne možnosti rozvoja ľudí a prinášame odpovede na mnohé otázky zo sveta vzdelávania.

Spoločenská hra,
ktorá učí komunikovať

Horúce kreslo otestuje vašu schopnosť komunikácie a improvizácie a zároveň vytvorí hlbšie vzťahy v tíme, triede, rodine či komunite. Počas 60 minút sa tak okrem netradičných tém dostanete aj k zábavným úlohám a rôznym vtipným momentom.

Povedz

Každý z nás pozná nejakého učiteľa, podnikateľa či študenta. Jednoducho mu o nás povedz, prípadne mu pošli link našu stránku alebo sociálne siete. 

Podpor

Tvoj finančný príspevok nám pomôže pokryť náklady na náš tím, podujatia či vzdelávacie centrum. Ráta sa aj každá malá suma. 

Pridaj sa

Staň sa naším dobrovoľníkom, pomôž nám s organizáciou eventov a zaži, aké je to byť súčasťou Lifestarter rodiny.