Vzdelávací networking ako sa patrí - Lifestarter Skip to content

Vzdelávací networking ako sa patrí

Networking ako sa patrí banner
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Každoročne počas Týždňa celoživotného učenia vytvárame príležitosť pre zástupcov vzdelávacích organizácií, aby sa lepšie spoznali a spoločne diskutovali o možnostiach zlepšovania vzdelávania v našom meste. Tento rok bude networking zameraný na konkrétne potreby organizácií a hľadanie riešení vďaka spolupráci a synergii.

Počas popoludňajšieho programu sa môžete tešiť na elevator speeches a predstavenie všetkých aktérov, tipy na rozvoj organizácií a samozrejme rôzne networkingové aktivity. Ako hosťa privítame na networkingu Tomáša Hasalu z EDUvalue, ktorý povie viac o tom, aký môže byť dopad spolupráce. Čaká nás príjemné popoludnie plné nových vzťahov, už teraz sa tešíme na vašu účasť!

Osnova vzdelávania

Zoznámenie prostredníctom metódy elevator speech
Inšpiratívny speech Tomáša Hasalu
Matching vzdelávacích organizácií
Občerstvenie a tematické diskusie
Inšpirácie pre sebarozvoj

Lektor podujatia

Tomáš Hasala
Tomáš Hasala po 20 rokoch podnikania v nadnárodnom e-commerce prešiel do neziskového sektora a 9 rokov viedol vzdelávací projekt Nexteria. V rámci budovania Nexterie využil svoje podnikateľské skúsenosti, vďaka čomu Nexteria rástla a pridávala nové programy aj bez grantov a zdrojov z 2%, čisto na základe spoluprác s firmami a individuálnymi donormi. V súčasnosti rozbieha filantropický projekt Eduvalue, ktorého cieľom je pomáhať inovatívnym vzdelávacím projektom zvládnuť rast a budovať udržateľné organizácie, ale aj prepájať sa navzájom a budovať dlhodobé spolupráce. Tomášove srdcové témy sa všetky krútia okolo budovania udržateľných organizácií porovnateľných s najlepšími firmami – leadership, stratégia, biznis model, priťahovanie talentu, kultúra organizácie.
Michal Koricina
Michal Koricina je jedným zo zakladeteľov občianskeho združenia Lifestarter, ktoré stojí za projektom Učiaca sa Trnava. Spolu s tímom získal pre Trnavu, ako prvé mesto na Slovensku, členstvo v Globálnej sieti učiacich sa miest UNESCO. Okrem rozvíjania konceptu učiaceho sa mesta sa venuje vzdelávaniu učiteľov, digitálnym zručnostiam a vytváraniu učiacich sa komunít. Vyštudoval andragogiku na PF UKF v Nitre, kde sa venoval najmä témam kultúrno-osvetovej edukácie. Michal vidí veľký zmysel v spolupráci a synergii a rád pomáha ľuďom rásť a rozvíjať sa. Jeho silnými stránkami sú tvorba stratégie, kreativita, vízia a akčnosť, vďaka čomu stojí na čele viacerých vzdelávacích projektov.

Mapa miesta podujatia