Skip to content

Nie je prezentácia ako prezentácia / WEBINÁR

4
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Ste pripravený objaviť tajomstvá tvorby príťažlivej a štýlovej prezentácie? Na našom vzdelávacom podujatí o tvorbe prezentácií v programe Canva vám otvoríme dvere do sveta kreativity a profesionality zároveň. Získajte nové podnety, tipy a triky, ako svoje myšlienky preniesť do vizuálne atraktívnych prezentácií, ktoré oslovujú a pútajú pozornosť. Aby ste sa tak mohli stať majstrom prezentácií a zanechať nezabudnuteľný dojem na každej udalosti. Príďte a nechajte sa inšpirovať!

Počas 60 minútového workshopu sa dozviete:

  • aké zásady dodržiavať pri tvorbe prezentácie,
  • ako vytvoriť zaujímavý a netradičný dizajn,
  • ako využiť nástroje v Canve na doplnenie a ozvláštnenie prezentácie
  • ako si do prezentácie vložiť video či iný obsah
  • či a ako sa dá využiť umelá inteligencia pri príprave prezentácie.

Lektorom workshopu bude Mgr. Michal Koricina, PhD., andragóg, ktorý sa venuje rozvoju digitálnych zručností dospelých a má niekoľkoročné skúsenosti s tvorbou grafických výstupov.

Na workshop je potrebné sa zaregistrovať

ČO JE POTREBNÉ UROBIŤ EŠTE PRED WEBINÁROM?

Počas webináru budeme pracovať s programom Canva, ktorý môžete mať ako učitelia bezplatne – aj jeho rozšírenú PRO verziu. Ak ju ešte nemáte, bude vítané, ak najlepšie ešte dnes požiadate o verifikáciu, aby ste už vo štvrtok mohli pracovať so všetkými funkciami. 

Je teda potrebné vytvoriť si konto v Canve a následne kliknúť na „Get verified“ na tejto stránke (pravdivo vyplňte svoje údaje a priložte požadovaný doklad – len tak vám behom 1-2 dní aktivujú PRO verziu). 

Mapa