Skip to content

HOTSPOT / Objavujeme umelú inteligenciu

20240202_165048_0006
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Workshop predstavuje jedinečnú príležitosť pre seniorov, ktorí túžia viac preniknúť do fascinujúceho sveta spracovania textu pomocou umelej inteligencie. Nielenže budeme spoločne objavovať základy takejto práce, ale venujeme čas aj praktickým aktivitám s nástrojmi ako ChatGPT a Copilot.

V rámci tohto kurzu sa účastníci naučia, ako využívať tieto nástroje na tvorbu kreatívneho obsahu, spoluprácu a efektívne riešenie problémov. S ChatGPT budeme experimentovať s generovaním textu a s Copilot získame náhľad do toho, ako umelá inteligencia môže asistovať v procese vyhľadávania informácií či generovania obrázkov. Pridajte sa k nám na tejto ceste objavovania umelej inteligencie a zdokonaľte svoje schopnosti využívania týchto pokročilých nástrojov v digitálnom prostredí.

Účastníkom workshopu pomôžu pri učení aj inštruktori z radov mladých ľudí a študentov, ktorí budú individuálne doprevádzať účastníkov pri jednotlivých krokoch.

Súčasťou workshopu bude aj malé občerstvenie a káva pre účastníkov, spojené s priestorom na rozhovory, vzájomné spoznanie sa a zdieľanie skúseností. Veríme, že aj tento čas prispeje k vytváraniu učiacej sa komunity. Podujatie je zadarmo, avšak je potrebné sa vopred zaregistrovať.

Mapa