Skip to content

HOTSPOT / Čo ponúka Google seniorom?

20240202_165048_0005
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Workshop je navrhnutý tak, aby seniorom otvoril brány k bohatstvu digitálnych možností, ktoré Google prináša. V rámci tohto workshopu sa zameriame na praktické a užitočné aspekty používania nástrojov ako Gmail, Google Mapy, Fotky a ďalšie. Účastníci sa naučia, ako tieto aplikácie môžu uľahčiť komunikáciu s rodinou a priateľmi, zjednodušiť plánovanie ciest pomocou lokalizačných služieb a efektívne usporiadať a zdieľať svoje digitálne fotografie. Workshop tiež zahrnie tipy na bezpečné používanie Google služieb a na zvýšenie celkovej pohody v online prostredí.Pridajte sa, aby ste objavili všetky výhody, ktoré Google ponúka pre vaše pohodlné a aktívne digitálne skúmanie svetadielov!

Účastníkom workshopu pomôžu pri učení aj inštruktori z radov mladých ľudí a študentov, ktorí budú individuálne doprevádzať účastníkov pri jednotlivých krokoch.

Súčasťou workshopu bude aj malé občerstvenie a káva pre účastníkov, spojené s priestorom na rozhovory, vzájomné spoznanie sa a zdieľanie skúseností. Veríme, že aj tento čas prispeje k vytváraniu učiacej sa komunity. Podujatie je zadarmo, avšak je potrebné sa vopred zaregistrovať.

Mapa