Skip to content

HOTSPOT / Aplikácie zamerané na zdravie

20240202_165048_0004
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Workshop je vytvorený s ohľadom na potreby seniorov, ktorí si želajú aktívnejšie a informovanejšie pristupovať k svojmu zdraviu. Účastníkov zavedie do sveta užitočných aplikácií, ktoré umožňujú monitorovať fyzickú aktivitu, sledovať zdravotné údaje a podporovať celkový zdravotný stav.V rámci workshopu sa dozviete, ako tieto aplikácie môžu poslúžiť nielen na sledovanie cvičenia, ale aj na manažment stravy, sledovanie spánku a podporu duševného zdravia. Poskytneme vám praktické rady a ukážeme, ako si tieto aplikácie prispôsobiť podľa individuálnych potrieb.Pridajte sa a objavte tak digitálne nástroje, ktoré vám pomôžu aktivne sa starať o svoje zdravie a pohodu. Investujte do svojho dobrej kondície s podporou moderných technológií!

Účastníkom workshopu pomôžu pri učení aj inštruktori z radov mladých ľudí a študentov, ktorí budú individuálne doprevádzať účastníkov pri jednotlivých krokoch.

Súčasťou workshopu bude aj malé občerstvenie a káva pre účastníkov, spojené s priestorom na rozhovory, vzájomné spoznanie sa a zdieľanie skúseností. Veríme, že aj tento čas prispeje k vytváraniu učiacej sa komunity. Podujatie je zadarmo, avšak je potrebné sa vopred zaregistrovať.

Mapa