Skip to content

HOTSPOT / Aplikácie, ktoré šetria čas aj peniaze

20240202_165048_0003
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Workshop je navrhnutý pre seniorov, ktorí chcú efektívnejšie využívať moderné technológie na zjednodušenie každodenných úloh a riadenie financií. Účastníci sa naučia objavovať a využívať užitočné aplikácie, ktoré môžu zlepšiť kvalitu ich života.

Cieľom tohto workshopu je nielen predstaviť rozmanité aplikácie, ale aj poskytnúť praktické rady a triky na ich efektívne využívanie. Účastníci získajú ucelený pohľad na to, ako moderné technológie môžu prispieť k úspore času a financií, čím im umožnia plnohodnotnejší a pohodlnejší digitálny život. Pridajte sa k nám a objavte potenciál aplikácií, ktoré vám ušetria čas a peniaze!

Účastníkom workshopu pomôžu pri učení aj inštruktori z radov mladých ľudí a študentov, ktorí budú individuálne doprevádzať účastníkov pri jednotlivých krokoch.

Súčasťou workshopu bude aj malé občerstvenie a káva pre účastníkov, spojené s priestorom na rozhovory, vzájomné spoznanie sa a zdieľanie skúseností. Veríme, že aj tento čas prispeje k vytváraniu učiacej sa komunity. Podujatie je zadarmo, avšak je potrebné sa vopred zaregistrovať.

Mapa