Skip to content

HOTSPOT – Aplikácie, ktoré uľahčia život

Pridajte nadpis (1)
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Milí seniori, na tomto workshope vám otvoríme brány do digitálneho sveta, v ktorom sa váš smartfón alebo tablet stanú vašimi vernými spoločníkmi na ceste k zjednodušeniu vášho každodenného života. Veríme, že vek nie je prekážkou, ale skôr novou príležitosťou objavovať nové veci. Nebude to však len o aplikáciách. Je to o nových začiatkoch, o odhodlaní spoznávať digitálny svet, a to všetko v pohodlí skupiny rovesníkov, kde sa budeme učiť spoločne a podporovať sa navzájom.

Počas 1,5 hodinového workshopu vám predstavíme niekoľko užitočných aplikácií a radi zodpovieme vaše otázky spojené s používaním svojho smartfónu či tabletu. Zameriame sa na aplikácie Slovenská pošta, ZSSK – Ideme vlakom, Google Keep, Bistro, VŠZP, Kaufland či TESCO.

Naši lektori a inštruktori vás trpezlivo prevedú cez každý krok a ukážu vám, že aj zdanlivo komplikované veci sa dajú zvládnuť so správnou dávkou zvedavosti a odhodlania. Na vzdelávanie príďte aj so svojím smartfónom či tabletom. Workshop je zadarmo, avšak je potrebné sa registrovať prostredníctvom tohto formuláru.

Mapa