Skip to content

HOTSPOT / Ako používať sociálne siete s múdrosťou?

20240202_165047_0001
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Workshop je zameraný na seniorov, ktorí chcú aktívne a múdro využívať Facebook, Instagram a Pinterest. Workshop zdôrazňuje bezpečné a pozitívne používanie sociálnych médií, poskytujúc účastníkom príležitosť objavovať nové záujmy a udržiavať pripojenie s rodinou.Workshop sa sústreďuje na dôležité aspekty, ako je ochrana súkromia, bezpečnosť a kritické myslenie pri online interakciách.

Účastníkom poskytneme praktické rady a priestor na vzájomnú výmenu skúseností, čím podporíme ich sebavedomie v digitálnom prostredí. Cieľom je nielen zlepšiť technické zručnosti, ale aj prispieť k celkovému pohodliu seniorov pri používaní sociálnych sietí.

Účastníkom workshopu pomôžu pri učení aj inštruktori z radov mladých ľudí a študentov, ktorí budú individuálne doprevádzať účastníkov pri jednotlivých krokoch.

Súčasťou workshopu bude aj malé občerstvenie a káva pre účastníkov, spojené s priestorom na rozhovory, vzájomné spoznanie sa a zdieľanie skúseností. Veríme, že aj tento čas prispeje k vytváraniu učiacej sa komunity. Podujatie je zadarmo, avšak je potrebné sa vopred zaregistrovať.

Osnova vzdelávania

Lektor podujatia

Mapa miesta podujatia