Skip to content

EDUpoint / Ako sa nezblázniť pred Vianocami? Recept na pokojné učiteľské Vianoce

3
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

  • Ako úspešne zladiť každodenné povinnosti s prípravami na Vianoce? 
  • Ako sa o seba v predvianočnom čase postarať, keď dolieha stres? 
  • Čo na Vianoce naozaj potrebujem a čo nemusím? A ako to rozlíšiť? 
  • Ako si vychutnať pokoj a radosť nielen na Vianoce, ale už počas príprav? 
  • Čo v prípade, keď sú vianočné sviatky pre niekoho emočnou alebo inou záťažou? 

Na tieto, ale aj na ďalšie otázky priamo od vás budeme s psychologičkou Mgr. Máriou Kozelkovou, PhD. spoločne hľadať odpovede pri ďalšom EDUpointe. Svoje otázky, na ktoré by ste sa radi dozvedeli odpovede napíšte priamo pri registrácií, lektorka na ne počas vzdelávania bude odpovedať.

Vianoce sú časom rodinnej pohody a oddychu, ale tiež množstva stresu a povinností nie len doma, ale aj v práci. Záleží nám na tom, aby ste si v tomto období mohli nájsť čas aj pre seba, načerpať, oddýchnuť si, a dozvedieť sa užitočné rady ako toto obdobie zvládnuť. Pozývame Vás pripraviť si k tomuto webináru dobrý čaj, kakao, alebo pohár vínka. 🙂

Webinár je bezplatný, je však potrebná registrácia prostredníctvom tohto formulára.

Po absolvovaní webinára a vyplnení dotazníka spätnej väzby po skončení podujatia Vám bude automaticky doručení certifikát o absolvovaní vzdelávania.

Lektorka:
Mgr. Mária Kozelková, PhD.
Klinická psychologička, psychoterpeutka a Montessori terapeutka. Viac ako 20 rokov sa venovala deťom s neurologickými a motorickými ťažkosťami. Pôsobí na Katedre psychológie Trnavskej univerzity, kde sa zameriava na oblasť klinickej psychológie a biologickej psychológie. Psychoterapeuticky sa venuje deťom, dospievajúcim i dospelým. Ako lektorka a supervízorka spolupracuje s medzinárodnými organizáciami Montessori Medical Partnership for Inclusion so sídlom v USA a Internationale Akademie für Entwicklungs-Rehabilitation und pädiatrische Fortbildung so sídlom v Mníchove. Aktuálne vedie výcvik Montessori pedagogiky a Montessori liečebnej pedagogiky pre deti 3 – 6+. 

Osnova vzdelávania

Lektor podujatia

Mapa miesta podujatia