Skip to content

Ako sa stať dizajnérom vzdelávania?

4
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Milí učitelia, lektori, vzdelávatelia dospelých, kultúrno-osvetoví pracovníci, pracovníci s mládežou alebo všetci, ktorým vám záleží na vzdelávaní! V rámci Týždňa celoživotného učenia sme pre vás pripravili zaujímavý workshop.

Predstavte si, že ste kúzelník, ktorý spája fascinujúce príbehy, interaktívne výzvy a rôzne prostredia, ktoré prenesú študentov do nových oblastí poznania. Dizajnovanie zážitkov z učenia vám umožňuje oslobodiť sa od hraníc tradičného vzdelávania, čím vám umožňuje vytvárať vzdelávacie zážitky, ktoré nie sú len osvetľujúce, ale skutočne nezabudnuteľné.

Cieľom workshopu je dozvedieť sa viac o metóde Learning Experience Dizajn, vyskúšať si jej nástroje a zistiť, ako možno tieto techniky využiť pri plánovaní vlastných edukačných aktivít. Počas workshopu budete pracovať v skupinách spolu s ostatnými účastníkmi a naučíte sa tak, ako pripraviť vzdelávanie tak, aby si jeho účastníci odniesli skutočný zážitok a radosť z učenia.

Lektorom workshopu je Mgr. Michal Koricina, PhD., andragóg, lektor a manažér OZ Lifestarter, ktorý sa venuje vzdelávaniu dospelých už viac ako 5 rokov. Zameriava sa na záujmové vzdelávanie, propagáciu celoživotného učenia a digitálne zručnosti. Verí, že vzdelávanie je cesta ku splneným snom, a preto je podľa neho dôležité, aby táto cesta prinášala radosť a zážitok.

Počas workshopu bude zabezpečené malé občerstvenie a pitný režim. Workshop bude trvať do 12:00 (vrátane prestávky).

Účasť na workshope je zdarma vďaka podpore Nadácie VIA PRIBINA.

Mapa