Skip to content

Ako na rodinné FINANCIE / Učiace sa mamy

Učiace sa mamy (1920 x 1080 px) (4)
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Rozpoznať potreby, nastaviť rozpočet!

Ako nastaviť rozpočet pre mladú rodinu? Získajte praktické rady od odborníka, ktorý sa venuje finančnému poradenstvu. Spoločne budeme hľadať odpovede na to prečo investovať a ako vytvoriť stabilnú finančnú budúcnosť pre vašu mladú rodinu. Priblížime si ako funguje zložené úročenie a ako silný môže byť jeho vplyv na náš majetok. Spoločne budeme diskutovať aj o histórii investovania a budeme sa učiť zo skúseností, ktoré formovali finančné trhy. Nenechajte si ujsť túto príležitosť stretnúť sa s odborníkom, podeliť sa o príbehy úspechu a odhaliť cestu k finančnej slobode.

LEKTOR: Stanislav Sentelik pracuje ako finančný poradca pod záštitou švajčiarskej finančnej skupiny. Je hrdým členom tímu Babocky Investment Office, pod záštitou prestížnej švajčiarskej spoločnosti Swiss life select, ktorá je známa svojou odbornosťou a schopnosťou efektívne spravovať majetok klientov a je na trhu už viac ako 167 rokov. S takmer 3-ročnými skúsenosťami pôsobenia v tomto dynamickom odvetví sa stal dôležitou súčasťou tímu, ktorý momentálne spravuje majetok v hodnote viac ako 15 miliónov eur.
Mimo svojej aktivity sa v rámci Babocky Investment Office snaží osvetľovať komplexné finančné koncepty a správu majetku aj širšiemu publiku formou online médií. Je aktívnym tvorcom obsahu na platformách ako Youtube a Instagram, kde zdieľa svoje odborné znalosti prostredníctvom pútavých videí a článkov. Jeho cieľom je demystifikovať svet finančných trhov a ekonómie, aby bol prístupnejší pre každého, bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti.
Jeho Youtube kanál ponúka informačné videá zamerané na rôzne aspekty finančného plánovania, investovania a správy majetku. Snaží sa vytvárať obsah, ktorý nielen vzdeláva, ale aj inšpiruje divákov k lepšiemu porozumeniu sveta financií a k informovaným finančným rozhodnutiam.

Osnova vzdelávania

Lektor podujatia

Mapa miesta podujatia