loader-logo
vt

Podporujeme talentovaných mladých ľudí,
ktorým pomáhame zažiariť

Hoci sú nadaní, vie o nich len málo ľudí. Hoci by sa radi podelili svoj talent, chýba im priestor, kde tak môžu urobiť. Reč je o mladých a začínajúcich spevákoch, hudobníkoch, spisovateľov či vytvarníkoch, ktorým chceme prostredníctvom tohto projektu pomôcť zviditeľniť sa.
 

Talenty netreba skrývať!

Večer talentov vytvára priestor, kde začínajúci a neprofesionálni umelci z Trnavy a okolia môžu prezentovať svoju tvorbu, stretnúť sa s milovníkmi umenia, navzájom sa inšpirovať a nadviazať spolupráce. Niektorým ponúka prvú skúsenosť s vystupovaním pred verejnosťou na ozvučenom a osvetlenom pódiu. Výtvarníkom zas umožní vystaviť svoje diela a získať cennú spätnú väzbu od návštevníkov. 

Vstúpte do atmosféry Večera talentov

Pozrite si zostrih z posledného ročníka

Všetko o Večeri talentov nájdeš na stránke

Fotogaléria

0147

Najčastejšie otázky

V rámci Večera talentov organizujeme počas roka 3 tematické večery – hudobné vystúpenia, literárne podujatie a event zameraný na vizuálne umenie. Okrem toho propagujeme umelcov celoročne na stránke www.vecertalentov.online

Určite áno! Ak máš záujem a chcel(a) by si vystupovať na pódiu alebo prezentovať svoju tvorbu, napíš našej Aďke, ktorá sa ti v krátkom čase ozve naspäť. 

Nie. Pódium alebo priestor na prezentáciu bude tvoj zadarmo! Musíme ale o tebe vopred vedieť, aby sme vedeli pripraviť program. Môžeš nás kontaktovať.

Vstup pre návštevníkov je zadarmo.

Napíšte nám!

Zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.