loader-logo
 • Názov

  Večer talentov
 • Charakteristika

  Podujatie, na ktorom zažiaria mladí umelci
 • Cieľová skupina

  umelci, verejnosť
 • Rok začiatku

  2020

Podporujeme talentovaných mladých ľudí,
ktorým pomáhame zažiariť

Hoci sú nadaní, vie o nich len málo ľudí. Hoci by sa radi podelili svoj talent, chýba im priestor, kde tak môžu urobiť. Reč je o mladých a začínajúcich spevákoch, hudobníkoch, spisovateľov či vytvarníkoch, ktorým chceme prostredníctvom tohto projektu pomôcť zviditeľniť sa.

Večer talentov vytvára priestor, kde začínajúci a neprofesionálni umelci z Trnavy a okolia môžu prezentovať svoju tvorbu, stretnúť sa s milovníkmi umenia, navzájom sa inšpirovať a nadviazať spolupráce. Niektorým ponúka prvú skúsenosť s vystupovaním pred verejnosťou na ozvučenom a osvetlenom pódiu. Výtvarníkom zas umožní vystaviť svoje diela a získať cennú spätnú väzbu od návštevníkov. 

Pozrite sa, ako Večer talentov vyzerá!

Večer talentov organizujeme v našom komunitnom priestore Cukrovar Point, ktorý spája moderné umenie s industriálnou histórou. Spolu s pozitívne naladenými dobrovoľníkmi sa nám tak darí vytvárať jedinečnú pohodovú atmosféru. 

Najčastejšie otázky

Pri organizovaní podujatia budeme dodržiavať všetky platné opatrenia týkajúce sa kultúrnych podujatí. Novinkou je, že v rámci projetku spustíme tento rok aj webovú stránku vecertalentov.online, na ktorej vystupujúcich a prezentujúcich predstavíme aj prostredníctvom článkov či videí (čiže Večer talentov sa uskutoční online v prípade zákazu kultúrnych podujatí). 

Zatiaľ je to raz za rok, zvyčajne na jeseň. Plánujeme však aj tematické večery talentov počas roka a už sa na ne veľmi tešíme! 

Určite áno! Ak máš záujem a chcel by si vystupovať na pódiu alebo prezentovať svoju tvorbu, napíš našej Aďke, ktorá sa ti v krátkom čase ozve naspäť. 

Nie. Pódium alebo priestor na prezentáciu bude tvoj zadarmo! Musíme ale o tebe vopred vedieť, aby sme vedeli pripraviť program. Môžeš nás kontaktovať

Vstup pre návštevníkov je zadarmo. Kvôli pandemickým opatreniam je však potrebné sledovať pokyny na našej stránke a v prípade potreby sa zaregistrovať. 

DSC00786
„Talent je odvaha začínať stále znovu.“ Arthur Honegger

Chcete sa pridať alebo máte otázku?

Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme.
Zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.

Previous

Share On