loader-logo
 • Názov projektu

  Lifestarter Academy
 • Charakteristika

  Rozvojový program pre študentov stredných škôl
 • Cieľová skupina

  študenti stredných škôl a gymnázií
 • Rok začatia projektu

  2018

Učíme stredoškolákov to, čo ich škola nenaučí

Veríme, že stredoškoláci raz zmenia svet. Preto potrebujú kvalitný priestor na to, aby získali dôležité zručnosti pre život, na ktoré sa ale v škole zabúda. Chceme im pomôcť objaviť ich poslanie a neskôr profesiu, naučiť ich efektívne komunikovať a vystupovať a ukázať im, ako môžu byť už teraz prínosom pre spoločnosť či miesto, kde žijú.
P1010224

Neformálne vzdelávanie prináša zážitok

Program Lifestarter Academy je zložený z piatich / šiestich stretnutí formou workshopov, kde pracujeme priližne s 15 - 20 študentami. Využívame prostriedky a metódy neformálneho vzdelávania a snažíme sa nimi čo najviac vtiahnuť a zapojiť účastníkov do priebehu vzdelávania.
Máme pripravených množstvo aktivít zameraných na sebapoznávanie či sebahodnotenie, spoznanie vlastných talentov a schopností, ale aj rozvoj komunikačných, prezentačných a líderských zručností. Počas workshopov panuje vždy uvoľnená a priateľská atmosféra, pretože vieme, že osobný prístup a záujem a humor sú najlepšími stimulátormi tvorivosti a kreativity.
IMG_2779

Aké sú témy

Každý jeden kurz vždy prispôsobujeme konkrétnej skupine či škole, kde sa realizuje. Aktuálne ponúkame dve tematické zamerania programu, pracujeme však tiež na ďalších. Pozrite si obe varianty a ich približné tematické zameranie.
O dvadsať rokov neskôr budeš viac sklamaný z vecí, ktoré si neurobil,
ako z tých, ktoré si urobil. Mark Twain

Koľko to celé stojí

Chcete, aby sme Lifestarter Academy spustili aj u vás v škole či organizácií? Vyplňte tento jednoduchý formulár a my vám pošleme cenovú kalkuláciu. Chceme, aby bol tento program dostupný aj cenovo pre každého, kto má túžbu rásť a rozvíjať sa.
Financovanie môže byť formou jednotlivých poplatkov účastníkov alebo priamo z rozpočtu školy. Na jeho realizáciu je tiež možné využiť rozličné grantové programy zamerané na vzdelávanie, voľný čas, rozvoj zručností mladých ľudí, atď.

Previous

Share On