loader-logo
 • Názov

  Komunitné vzdelávacie centrum
 • Charakteristika

  Priestor pre učenie sa a voľný čas
 • Cieľová skupina

  dospelí, deti a mládež, učitelia, rodiny, verejnosť
 • Rok začiatku

  2023

Miesto, kde je učenie zážitkom
a komunita oporou

Už na jar 2023 otvárame naše nové komunitné vzdelávacie centrum v Trnave na Kalinčiakovej! Veľmi sa na to tešíme, lebo tak budeme mať viac príležitostí stretávať sa s vami! Centrum však potrebujeme zrenovovať a zariadiť. Vy nám pri tom môžete pomôcť!

Viac priestoru = viac vzdelávania pre všetkých!

V novom komunitnom vzdelávacom vzdelávacom centre budeme mať moderný edukačný priestor na rôzne workshopy, priestory pre deti, našu vysnívanú “brainstorming” room, kancelárie aj podcastové štúdio. Budeme tak môcť vytvárať nové možnosti pre učenie sa a efektívne trávenie voľného času.

Ako nám môžete pomôcť?

Darujte nám vaše 2%

Do konca marca nás môžete podporiť venovaním svojich 2% z dane – vás to nič nestojí a nám to pomôže zariadiť a vybaviť priestory vzdelávacieho centra. 

Ako prebieha rekonštrukcia?

IMG_20220728_103644

NOVEMBER 2022
stav po prevzatí budovy

NOVEMBER 2022
bývalá skúšobňa

IMG_20220728_103638
IMG_20230104_182747

JANUÁR 2023
maľovanie kancelárií

JANUÁR 2023
rekonštrukcia budúcej komunitnej miestnosti

IMG_20230115_104415

Najčastejšie otázky

Pri organizovaní podujatia budeme dodržiavať všetky platné opatrenia týkajúce sa kultúrnych podujatí. Novinkou je, že v rámci projetku spustíme tento rok aj webovú stránku vecertalentov.online, na ktorej vystupujúcich a prezentujúcich predstavíme aj prostredníctvom článkov či videí (čiže Večer talentov sa uskutoční online v prípade zákazu kultúrnych podujatí). 

Zatiaľ je to raz za rok, zvyčajne na jeseň. Plánujeme však aj tematické večery talentov počas roka a už sa na ne veľmi tešíme! 

Určite áno! Ak máš záujem a chcel by si vystupovať na pódiu alebo prezentovať svoju tvorbu, napíš našej Aďke, ktorá sa ti v krátkom čase ozve naspäť. 

Nie. Pódium alebo priestor na prezentáciu bude tvoj zadarmo! Musíme ale o tebe vopred vedieť, aby sme vedeli pripraviť program. Môžeš nás kontaktovať

Vstup pre návštevníkov je zadarmo. Kvôli pandemickým opatreniam je však potrebné sledovať pokyny na našej stránke a v prípade potreby sa zaregistrovať. 

Zaujalo vás to?

Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme.
Zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.

Previous

Share On