loader-logo
 • Názov

  Horúce kreslo
 • Charakteristika

  Hra, ktorá naštartuje Vaše vzťahy a komunikáciu
 • Cieľová skupina

  Mladí, dospelí, komunity
 • Začiatok projektu

  2018

Len sme chceli,
aby sa ľudia rozprávali...

Rozmýšľate ako naštartovať Vaše vzťahy, ako sa rozprávať o nových témach či ako zlepšiť Vaše komunikačné zručnosti? Posaďte sa spolu s priateľmi do Horúceho kresla a pustite sa do toho!

Ako to začalo?

Začalo to pri jednej komunitnej akcii, keď sme rozmýšľali ako docieliť, aby sa aj neznámi ľudia rozprávali o témach, ktoré nebývajú súčasťou prvých rozhovorov. A pozri ho, podarilo sa to. Vytvorili sme paletové sedenie a stolíky, niekoľkým ľuďom sme vysvetlili pravidlá a o pár chvíľ sme videli, ako sa spolu bavia ľudia, ktorí sa stretli prvýkrát.

Horúce kreslo je spoločenská hra, ktorej cieľom je pomôcť Vám budovať vzťahy, zlepšovať komunikáciu a naštartovať život vo vašej komunite, triede, rodine či vo Vašom tíme. Je určená pre všetkých mladých a dospelých, ktorí chcú spolu tráviť voľný čas aktívne a zmysluplne.

Hra sa skladá zo 150 otázok, pomocou ktorých sa navzájom lepšie spoznáte a dozviete sa aj to, o čom sa len tak bežne nerozprávate. Aká voňa sa ti spája s tvojím detstvom, akú profesiu by si nikdy nemohol robiť alebo ako sa bude volať kniha, ktorú raz napíšeš? – to sú len niektoré zo spoznávacích a filozofických otázok, na ktoré môžete nájsť odpovede pri spoločnom hraní Horúceho kresla. 30 akčných úloh medzi otázkami spôsobí, že sa tiež zabavíte a zasmejete sa pri kreslení, spievaní či napodobňovaní. Súčasťou hry sú aj presýpacie hodiny, pretože na každú odpoveď máte iba 30 sekúnd, čo dodáva hre dynamiku a Vás motivuje k improvizácii v komunikácii a umeniu vyjadrovať sa efektívne.

Pred Vianocami v roku 2018 sme prvýkrát hru vydali a spustili predaj na našom eshope. Sami sme boli povzbudení z počtu objednávok a pozitívnych recenzií od rodín, komunít či učiteľov, ktorým hra pomohla pri rozličných aktivitách.

A tak sme tento rok pozmenili dizajn, pridali sme otázky, trošku upravili pravidlá a všetko to zabalili do štýlového eko vrecka. Takže už dnes čakajú Horúce kreslá na Vaše objednávky!
150 originálnych otázok
Improvizácia v komunikácii
Témy, nad ktorými ste nerozmýšľali

Chcete mať Horúce kreslo doma ?

Objednajte si ho prostredníctvom nášho internetového obchodu a užite si spoločnú atmosféru okolo neho u Vás doma či vo Vašom tíme.

Kde si môžete Horúce kreslo vyskúšať?

Na tejto mapke nájdete miesta, kde si naše Horúce kreslo môžete vyskúšať pri koláčiku či káve.
(Zoznam budeme priebežne aktualizovať.)

Previous

Share On