loader-logo
UNK-logo-2f

Celoživotné učenie sa týka každého.
Preto podcast.

Slovenské príslovie hovorí „Učeniu niet konca“. A má pravdu. Učiť sa potrebujeme počas celého života. O tom, že učenie nemusí byť len mučenie, že pracovať na svojom rozvoji môže byť zábavné aj o tom, ako efektívne sa dá využiť voľný čas, hovoríme spolu s inšpiratívnymi ľuďmi v našom podcaste.
 

Učíme sa všetci, všade a počas celého života

Podcast Učeniu niet konca je priestor na rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi z oblasti vzdelávania, kultúry či voľného času. Zameriava sa na rôzne témy týkajúce sa vyučovania v škole, učenia (sa) na pracovisku, vzdelávania dospelých a seniorov, ale aj na prepojenie kultúry a voľného času so vzdelávaním všetkých vekových kategórií. 

Pozrite alebo vypočujte si to

Podcasty nájdete ako videá na našom YouTube kanáli alebo ako audio na podcastových platformách. 

Zo zákulisia nahrávania

0079

Zaujímavosti o podcaste

Hostí vyberáme viacmenej spontánne 🙂 Čiže ak nám napadne nejaká téma alebo konkrétny hosť, ideme do toho a oslovíme ho. Dôležité ale pre nás je, aby sme oblasti rozhovorov striedali a mohli tak pravidelne osloviť rôzne cieľové skupiny.

Áno aj nie 🙂 Chceme udržať zameranie podcastu na témy o vzdelávaní, takže ak je váš projekt z tejto oblasti, ozvite sa nám cez kontaktný formulár (dolu na tejto stránke) a dohodneme sa na spolupráci. 

Príprava moderátora na rozhovor trvá niekedy aj 5 hodín, samotné natáčanie stíhame tak do hodiny a postprodukcia videa a audio úprava zaberie tak hodinu a pol. 

Máte tip
na tému či zaujímavého hosťa?

Zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.