loader-logo

Mladí umelci sa predstavia na Večeri talentov už tento štvrtok

Občianske združenie Lifestarter už po tretí krát organizuje podujatie s názvom Večer talentov. Uskutoční sa vo štvrtok 6. októbra od 18.00 hodiny v komunitnom priestore Cukrovar Point na Šrobárovej 6 v Trnave.

Večer talentov chce aj v tomto roku vytvoriť priestor pre nadaných hudobníkov, literátov či výtvarníkov, aby sa v inšpirativnom prostredí stretli, predstavili svoju tvorbu a tým obohatili divákov o nezabudnuteľný kultúrny zážitok. Účastníci sa môžu tešiť na hudobníčku Michaelu Hečkovú, hudobníkov Mateja Vanča, Lukáša Partla, Samuela Smutného, poetku Marcelu Izakovičovú (a.k.a Porušená holká) či výtvarníkov manželov Ličkovcov a Veroniku Sekerovú znáku (ako Les.i.more).     

Výnimočnú atmosféru večera v industriálnom komunitnom priestore dotvorí aj originálny svetelný dizajn architektky Zuzany Tomkovej. Záujemcovia si môžu na oficiálnej stránke vecertalentov.online prečítať viac o podujatí či o účastníkoch projektu z minulých ročníkov.

Podujatie sa realizuje s podporou Európskeho zboru solidarity, sponzorsky sa na ňom podieľa aj firma Herbert sirupy.

Občianske združenie Lifestarter pôsobí v Trnave už od roku 2017 najmä v oblasti vzdelávania a voľného času – okrem uvedeného Večera talentov stojí za projektami Učiaca sa Trnava, EDUpoint či 21HRDINOV. Viac o aktivitách združenia je možné nájsť na www.lifestarter.sk.

ak, mk

0 Points