loader-logo

Miesta pre Váš teambuilding

  • Home
  • Miesta pre Váš teambuilding

Neviete, kde teambuildingovať?

Pripravili sme pre Vás zoznam miest na západnom Slovensku, kde si môžete vychutnať čas so svojimi kolegami a priateľmi.
Ticho v prírode, a to len kúsok od Trnavy

Penzión a reštaurácia Na Mlyne

Mlynárska 4583/14, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou

Penzión Na Mlyne je skvelou odpoveďou pre tímy, ktoré hľadajú príjemné prostredie s ponukou dobrého jedla. V interiéri pracujeme v samostatnej školiacej miestnosti s balkónom, vonku využívame altánok, trávnik a dvor, na ktorom možno nájsť aj pár hospodárskych zvierat. Ideálne podmienky napríklad pre English teambuilding alebo Smart teambuiliding

Preneste sa priamo na Divoký západ

Ranč na Striebornom jazere

Esterházyovcov 29, 924 01 Galanta

Miesto, ktoré ponúka množstvo možností pre aktívne využitý teambuilding. Okrem dobrého jedla si môžete vyskúšať jazdenie na koni, tvrdú prácu na farme alebo rybolov na jazere. Pripravíme Vám tu tiež dobrodružnú stopovaciu hru, ktorá Váš tím dokonale zjednotí a zabaví. Western teambuilding čaká na Vás! 

Miesto pre tých, ktorí si chcú teambuilding vychutnať

Vinotéka Mrva & Stanko

Orešianska 7/A 91701, Trnava

Vinárske závody Mrva & Stanko sú od Trnavy vzdialené len asi 6 minút a predstavujú jedinečnú príležitosť na spojenie príjemného s užitočným. V nádherných priestoroch vinotéky Vám pripravíme rozvojovú časť teambuildingu, tímové aktivity a vzájomnú reflexiu, no a potom si budete môcť naplno oddýchnuť. Po prehliadke vínnych pivníc a závodov si tu môžete dať chutný obed, samozrejme spojený s degustáciou vínka. 
Zažite tu Eko teambuilding alebo Smart teambuilding

Nezabudnuteľný tímový čas v prírode

Ekopark Relax - Čierna Voda

510, 925 21 Sládkovičovo

Ak pre Váš tím hľadáte miesto, kde si môžete zašportovať, oddýchnuť si aj zábavným spôsobom zlepšiť vzťahy medzi vami, Ekopark Relax je pre určite pre Vás. Veľká trávnatá plocha ponúka tisíce možností, radi tu pre Váš tím pripravíme zábavno-rozvojový program. Rybolov, opekačka, prehliadka mini-zoo, to je len niekoľko z príležitostí, ktoré toto miesto ponúka. Vyskúšajte Eko teambuilding alebo Strong teambuilding.

Keď sa spojí príroda a kvalitný program

Penzión Dolina

Svätojánska ulica, 951 45 Horné Lefantovce

Teambuilding nie je každý deň. Jeho jedinečnosť a vzácnosť spoločných chvíľ si môžete navždy zapamätať aj vďaka tomuto nezabudnuteľnému miestu. Náš motivačný program v krásnych priestoroch, posedenie pri jazierku, zábava na strelnici či výborný obed Vám tak môžu ešte dlho ostať v pamäti. Možno to bude Beauty teambuilding, Eko teambuilding alebo Smart teambuilding? 

Keď zatúžite po samote... Okolo len Váš tím a les

Horáreň Šišoretné

Chata – Horáreň Šišoretné, 919 02, Dolné Orešany

Z času na čas treba odísť z kancelárie, vypnúť internet… Možno Váš tím potrebuje oddych a kvalitný spoločný čas ďalej od civilizácie. Chata je veľmi dobre vybavená, ponúka slušné ubytovanie na viac dní, možnosť využitia obrovského areálu okolo, biliard, vírivku, ping-pongový stôl aj ihrisko s bránkami. Ako stvorená napríklad na Strong teambuilding, Eko teambuilding alebo Teambuilding presne pre Vás

Chcete ochutnať fresh teambuilding ?

Vaša firma

Priamo vo Vašej zasadačke, kancelárii či spoločenskej miestnosti

Áno, teambuilding vieme spraviť aj u Vás. Vymysleli sme nový formát teambuildingu, ktorý je malou ochutnávkou toho, čo s nami môžete zažiť počas celého dňa. Hodinový teambuilding trvá presne 60 minút a môže byť zaujímavým prekvapením a osviežením pre Vašich ľudí. Počas jednej hodiny rozprúdime atmosféru, motivujeme ľudí viac sa spoznať a utužíme tímového ducha.