loader-logo

Vytvorte si vlastné edukačné video // učiteľ21

Modul 4 workshopov o nahrávaní, úprave a využití videí pri vzdelávaní.

Až 80% zákazníkov si kúpi produkt len vďaka tomu, že ho videla v reklame v televízií alebo na internete. Videá priťahujú. Niečo podobné môže platiť aj pri učení sa. Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Prostredníctvom zaujímavého edukačného videa môžete svojim študentom sprostredkovať nielen zaujímavé miesta či ľudí, ale napríklad im tiež ukázať postup alebo zadanie domácej úlohy. Presvedčte sa, že to nemusí byť až také ťažké!

Harmonogram modulu

Názov workshopuDátumČasLektor / Inštruktor
Prečo videá, Zásady tvorby videa, Výber vlastného projektu10.5. 202315:15 – 16:45Mgr. Fedor Cimerman / Mgr. Zuzana Petriľáková
Praktické natáčanie videa na smartfón, import súborov do počítača17.5. 202315:15 – 16:45Mgr. Fedor Cimerman / Mgr. Zuzana Petriľáková
Strih a úprava videa, animované videá 24.5. 202315:15 – 16:45Mgr. Michal Koricina / Mgr. Monika Koláriková
Úprava a finalizácia súborov, export, umiestnenie na YouTube kanál31.5. 202315:15 – 16:45Mgr. Michal Koricina, PhD. / Bc. Norbert Chomistek

Vstupné požiadavky

Účastník by mal ovládať počítač na začiatočníckej úrovni, mal by vedieť pracovať s e-mailovou schránkou a vyhľadávaním na internete. Tiež by mal mať pripravenú tému či zameranie vlastného videa (napr. zo svojho predmetu), ktorý bude počas vzdelávania vytvárať. Modul je vhodný aj pre začiatočníkov a tiež všetkých, ktorí doteraz digitálne nástroje pri svojej práci využívali len málo.

Cena

Učitelia nad 55 rokovzadarmo*
Učitelia mladší ako 55 rokov50 €
Ostatní60 €

* ponuka platí len pre vyššie uvedené dátumy. Z tohto dôvodu budú pedagógovia starší ako 55 rokov pri týchto termínoch uprednostnení. V prípade naplnenia kapacity (13 účastníkov) budeme záujemcov mladších ako 55 rokov kontaktovať s novými termínmi workshopov.

Miesto a vybavenie

Všetky workshopy budú prebiehať v novom edukačnom priestore „lifestarter space“ na Šrobárovej 6 (vedľa bývalého cukrovaru) v Trnave. Priestor je vybavený notebookmi so slúchadlami a mikrofónmi a je plne prispôsobený aj pre prácu v skupinách a vzájomnú pomoc.

Prihláška na vzdelávací modul

Prihlasovanie je otvorené do 4.5. 2023 alebo do naplnenia kapacity. Prihlásených účastníkov budeme vopred kontaktovať s potvrdením registrácie a bližšími informáciami.
Záujemcov prihlásených po naplnení kapacity oslovíme s ponukou prihlásenia sa na workshopy v nových termínoch.

Kontakt

Pre viac informácií alebo pomoc s prihláškou je tu pre vás:
Mgr. Monika Koláriková / monika@lifestarter.sk / +421 940 985 260