Skip to content

Finančná gramotnosť pre aktívne rodiny / Učiace sa mamy

Učiace sa mamy (1920 x 1080 px)
00
dní
00
hodín
00
minút
00
sekúnd
Podujatie sa už uskutočnilo.

O podujatí

Vstúpte s nami do ríše financií a investovania na interaktívnom seminári plnom základných pojmov a neskrotných mýtov. Spolu s lektorom Stanislavom si prejdeme celým spektrom otázok od „Čo je to investovanie?“, „Je to pre mňa vhodné? „, „Čo ak nemám kapitál? “ až po praktické príklady z praxe, ktoré vám otvoria oči. Príďte s nami rozkryť mýty, ktoré obklopujú investovanie a objavte, prečo je táto činnosť viac než len finančný svet hokus-pokus. Stanislav Sentelik vám ukáže, ako vyzerá investovanie v praxi a odhalí tajomstvá, ktoré môžu zmeniť váš pohľad na finančný svet.

Rozpoznať potreby, nastaviť rozpočet!

Ako nastaviť rozpočet pre mladú rodinu? Získajte praktické rady od odborníka, ktorý sa venuje finančnému poradenstvu. Pridajte sa k nám na pútavom pohľade na to, prečo investovať a ako vytvoriť stabilnú finančnú budúcnosť. Odkryte tajomstvo zloženého úročenia a jeho silný vplyv na váš majetok. Pripojte sa k diskusii o histórii investovania a naučte sa zo skúseností, ktoré formovali finančné trhy. Nenechajte si ujsť túto príležitosť stretnúť sa s odborníkom, podeliť sa o príbehy úspechu a odhaliť cestu k finančnej slobode.

LEKTOR: Stanislav Sentelik pracuje ako finančný poradca pod záštitou silnej švajčiarskej finančnej skupiny. Je hrdým členom tímu Babocky Investment Office, pod záštitou prestížnej švajčiarskej spoločnosti Swiss life select, ktorá je známa svojou odbornosťou a schopnosťou efektívne spravovať majetok klientov a je na trhu už viac ako 167 rokov. S takmer 3-ročnými skúsenosťami pôsobenia v tomto dynamickom odvetví sa stal neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý momentálne spravuje majetok v hodnote viac ako 15 miliónov eur.
Mimo svojej aktivity sa v rámci Babocky Investment Office snaží osvetľovať komplexné finančné koncepty a správu majetku aj širšiemu publiku formou online médií. Je aktívnym tvorcom obsahu na platformách ako Youtube a Instagram, kde zdieľa svoje odborné znalosti prostredníctvom pútavých videí a článkov. Jeho cieľom je demystifikovať svet finančných trhov a ekonómie, aby bol prístupnejší pre každého, bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti.
Jeho Youtube kanál ponúka informačné videá zamerané na rôzne aspekty finančného plánovania, investovania a správy majetku. Snaží sa vytvárať obsah, ktorý nielen vzdeláva, ale aj inšpiruje divákov k lepšiemu porozumeniu sveta financií a k informovaným finančným rozhodnutiam.

Mapa