loader-logo

Ako na komunikáciu s rodičmi? // EDUpoint

Milí učitelia, srdečne Vás pozývame na online webinár plný skúsenosti z praxe, odporúčaní a odpovedí na Vaše konkrétne otázky a problémy, ktorým čelíte pri komunikácii s rodičmi.

Ako vytvárať a udržiavať partnerské a spolupracujúce vzťahy s rodičmi? Ako komunikovať s nespolupracujúcimi rodičmi? Ako hovoriť s rodičmi v náročných situáciách? 

Cieľom webinára je priniesť Vám odporúčania na riešenie konkrétnych problémových situácii, s ktorými sa počas praxe stretávate, a tiež poskytnutie odpovedí na otázky, ktoré máte. Lektorka je odborníčka priamo z praxe a počasa podujatia bude odpovedať na podnety a otázky, ktoré napíšete priamo pri registrácii. 

Účasť na webinári je bezplatná, je však potrebné sa registrovať. Po skončení podujatia Vám bude zaslaný dotazník spätnej väzby, po ktorého vyplnení získate certifikát o absolvovaní vzdelávania.

Veríme, že toto stretnutie bude pre Vás obohacujúce a prínosné!

LEKTORKA:
Doc. PhDr. Mária Dědová, PhD.
Psychologička pôsobiaca na Katedre psychológie Filozofickej fakulty Trnavskej univerzity, Venuje sa témam zmyslu života, šikany u detí, ale aj životnej spokojnosti učiteľov. Verí, že komunikácia je cesta ku zdravým vzťahom, a že ich utváranie je dôležité podporovať aj prostredníctvom zdieľania emócií. 

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

09 máj 2023

Time

17:00 - 18:30
Kategórie